Land rover defender 2020 modeli
Otomobil Blog Yazıları

Land Rover DEFENDER 2020 ‘den Bomba Gibi Video

2019 Frankfurt Otomobil Fuarı kapsamında tanıtılan en kaslı otomobil Land Rover Defender 2020, dikkat çeken bir videoyla gündeme bomba gibi düştü...
Yılların verdiği tasarım çizgileriyle daha güçlü hale gelen Land Rover Defender 2020 modeli kaslı yapısı, sağlam şasi platformunu ön plana çıkaran harika bir video reklamıyla hayranlarının ilgi odağı olmayı hedefliyor.

Land rover defender 2020 modeli
İşte Karşınızda Land Rover Defender 2020 Modeli

Eski jenerasyonlarının ona kattığı tasarım çizgilerini modern çizgilerle daha güzel hale getiren 2020 Land Rover Defender, çok etkileyici bir video ile bomba gibi geliyor. Hemen yukarıda izleyebileceğiniz bu video içerisinde bu dev arazi canavarının gelecek James Bond filmi No Time To Die içerisinde göreceğimiz bazı aksiyon sahneleri gözler önüne seriliyor.

İlginizi Çekebilir: Araba Markalarının 5 Şaşırtıcı Model Denemesi

Üç adet Land Rover Defender 2020 modelinin havada uçarak zorlu arazilerde çamur, taş, kaya ve suyla boğuştuğu videonun sonundaysa bir Defender 'ın takla attığı sahne yer alıyor. Böylesine bir aksiyona dayanabilen ve kasıtlı olarak bir tepeden atlarken kaçınılmaz sona ulaşan araç, kendisine hayran bırakmayı başarıyor. Güvenlik nedeniyle özel ekipmanlarla donatıldığı aktarılan araçların bu videosu, hem film hem de aracın kendisini için heyecanlandırıyor. 2020 Land Rover Defender 2020 gerçekten inanılmaz yüksek fiyatıyla Türkiye’de sadece çok ama çok kısıtlı bir kitleye hitap ediyor.
Aracın; 4 silindirli benzinli motor seçeneğiyle gelecek olan p300 versiyonu ve yine 6 silindirli benzinli motor seçeneğiyle de p600 modeli yer alıyor. Dizel cephesinde ise yine iki seçenek sunuluyor. Land Rover Defender 2020 modelinin d200 ve d240 olmak üzere iki farklı dizel motor sunacağı da biliniyor.

Land Rover Defender 2020 Modeli Çevreci Elektrikli Motor Seçenekleri de Sunacak

Fosil yakıtlı motorlara ek olarak %100 elektrikli ve şarj edilebilir bir versiyonunun yanı sıra kendinden şarjlı Hibrit (PHEV) versiyonu da Land Rover Defender 2020 modelini çeşitli motor seçenekleriyle daha cazip bir hale getiriyor.

Üst segment bir SUV olma özelliği sebebiyle fiyatı epeyce bir pahalı... Ülkemizde de birçok versiyonu bulunuyor. Ancak yine de fiyatı sebebiyle az sayıda satılıyor. Ülkemizdeki vergi rejimi nedeniyle de zaten bir araba parası kadar da vergi ödemek durumunda kalınıyor.

Land Rover Defender'ın Ülkemizde Hatırı Sayılır Bir Geçmişi Var

defender 2020 modeli gücünü eski versiyonlarından alıyor.
Land Rover Defender 2020 Modeli Gücünü Eski Versiyonlarının Arazi Kabiliyetinden Alıyor.

Türk ordusu tarafından eski versiyonları halen kullanımda olan bu araçlar sağlamlığı ve dayanıklılığı ile yıllarca kendine hayran bıraktı. Birçok kişi bu araca gerçekten hayran... Ayrıca Maden Tetkik Arama, kömür işletmeleri gibi birçok devlet kurumunun da vazgeçilmez aracı.
Defender; ülkemizde olduğu gibi dünyanın birçok yerinde de kendine hayran bırakan birçok seveni olan bir model. Off Road sevdalısı birçok insan bu araçları aldı, çeşitli 4x4 off road donanımıyle zenginleştirdi ve arazide kullandı. Bu sayede hayran kaldığı araca birçok kişi yeniden hayran oldu.

Otomobillerle ilgili farklı yazılarımızı okumaya devam edin

4×4 Off Road İçin 5 Başarısız Araba Modeli – Çok Şaşıracaksınız !

Bizi Sosyal Medya Platformlarından Takip Edin

VidX TV Türkiye Youtube Kanalımız

VidX Medya Facebook Sayfamız

VidX Medya İnstagram Sayfamız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir